Bize Ulaşın

İstanbul Ofisi

Büyükdere Caddesi Esentepe Mah. Yonca Apt. B Blok No:151 K:5 D: 27
Mecidiyeköy / İstanbul
Tel:0 (212) 356 8 356 (Pbx)
Fax: 0 (212) 356 36 88
GSM: 0 (554) 540 81 81

Bize Ulaşın

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Bize Ulaşın

İşletmenizde yapacağınız üretim, ithalat ve ihracat işlemleriniz için gerekli bakanlıklara yönetmeliklerde belirtilen dosya ve evrakların hazırlanıp sunulması gerekir. Bu izinler bir işletme için aslında hayati önem taşır. İşletmenin büyümesi, markanın dünya çapında tanınan ve saygınlığını artıran İSO kalite belgeleri işletmeler adına danışmanlık firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Zaman kaybetmeden hemen hedeflediğiniz üretime ve pazara girebilmeniz için bu konuda tecrübeli bir hizmet almalısınız. Firmamız İstanbul merkezli verdiği danışmanlık hizmetlerine online web platformu hizmetini ekleyerek müşterilerin bu konudaki talep ve beklentilerine cevap veriyor.

Öz danışmanlık olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet olanağı sunuyoruz. Firmamız ücretsiz marka sorgulama talebinize de online olarak cevap verip gerekli araştırma ve incelemeleri yaptıktan sonra size en doğru bilgilerle cevap veriyor. Marka grafik çalışmanız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm izin belgelerinin sistematik bir şekilde ileri teknoloji olanaklarının takip edildiği bir iletişim ağı ile her türlü bakanlık, gümrük ve diğer işlemleriniz online takip altında.

Marka tescil belgesi, İSO kalite ve hizmet belgeleri ve izinleri, CE işareti, garanti belgesi, TSE ve devlet destek izinleri almak istiyorsanız hemen iletişime geçin. Zaman ticaret hayatında son derece önemlidir. Rakiplerle yarışmanın en doğru yolu zamanı doğru kullanmaktır. İzin belgelerinizin onaylanmaması gibi bir risk hem prestij hem maddi kayıp yaratacaktır. Profesyonel bir danışmanlık ile tüm bu riskler ortadan kalkacaktır.