Hariçte İşleme İzin Belgesi

Bilgi Teknolojisi Hizmet Yönetimi

Hizmet yönetimi geniş bir kapsamda ele alınır. İşletmelerin iş hayatındaki gereksinimleri eğitim, planlama, araştırma ve gözden geçirme gibi kurallar doğrultusunda takip etmek ve yönetimde kaliteli ve güvenilir bir ortam sağlamak için gereklidir. ISO/IEC 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi standardı, yönetmeliklerde maddeler halinde belirtilmiş ve üretim, ithalat ve ihracat alanında izlenmesi gereken yol ve alınması gereken izinler detaylı bir şekilde belirtilmiştir.

Günümüzün teknoloji çağında firmalar tüm işlemlerini bilgisayar ve internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Gerek yurt içinde gerekse uluslararası piyasalarda ticaret ve pazarlamanın büyük bir bölümü bu sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Buradaki bilgi akışının doğru olması ve bilgi güvenliğinin bu sistem üzerinden sağlanması aynı zamanda firmanın gelişmiş yöntemlerle piyasalara ayak uydurmasını sağlayacaktır.

Bilgi işlem sistemini güçlendirmek isteyen ve bu konuda diğer firmalarla iletişim halinde olmak isteyen tüm işletmeler bu sistem için hizmet alabilir. Bu sistem aynı zamanda işletmenin verdiği hizmetleri içerdiği için gerek yurt içinde gerekse uluslararası piyasalarda kaliteli hizmet verdiğini kanıtlama olanağına sahip olurlar. İş hayatında tutarlı bir yaklaşım için diğer firmalarla iletişim ve alışveriş halinde olmanızı sağlayacak bu sisteme dahil olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konuda imzalanan anlaşmalarla birlikte ISO/IEC 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi izin belgeleri onaylanır. Bu sistemin hem işletme açısından hem de müşteriler açısından faydaları vardır. Hizmetlerin bütçeleri hesaplamaları bu sistem üzerinden yapılır ve hizmet seviyesi raporları düzenlenir. Satıcıdan üreticiye, tedarikçiden ithalatçıya herkesi tek bir platformda buluşturan bu sisteme dahil olmak için firmaların bu konuda istenen şartlara uyması ve bu konu için yasal izin ve uygunluk belgesi alması gerekir.

Firmamız Türkiye’nin her yerinden gelen bilgi teknolojisi izin belgesi alma taleplerine profesyonel bir kadroyla cevap verecek donanıma sahiptir. Teknolojinin bu kadar ilerlediği çağımızda yine bu tür müracaatlarını teknoloji üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşletmeniz kuruluş aşamasından faaliyete geçiş aşamasına kadar ihtiyaç duyduğu tüm izin belgeleri ve firmamız tarafından sağlanmaktadır. Satış sonrası ve tescil sonrası izin belgeleri ve diğer hizmetler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.