Ücretsiz Marka Araştırması

Ücretsiz Marka Tescil Araştırması

Yeni ürettiğiniz bir ürüne yeni bir marka adı vermek için veya piyasalarda farklı bir isimle satışta olan ürününüzün isim veya logosunda değişiklik yapmak ve yeni bir isim almak için öncelikle marka patent tescil araştırması yapmanız gerekecektir. Bu araştırma ile ismin veya logonun daha önce başka bir firma veya kişi tarafından kullanılmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Çünkü tescil edilmiş her marka bu belgeyi Türk patent enstitüsü tarafından almıştır ve resmi gazetede yayınlanmıştır. Bu araştırmayı yani marka tescil sorgulatmasını yaptırmamak firmanız için kısa sürede maddi kayıp ve prestij kaybı olarak yansıyacaktır.

Marka tescil sorgulaması nasıl ve nereden yapılır ve kesin sonuçlara nasıl ulaşılır. Bu da tamamı ile farklı bir hizmet alanı diyebiliriz. Marka sorgulatma işlemini tüm müşterileri adına ücretsiz olarak gerçekleştiren öz danışmanlık firması talebinizden en geç 3 gün süre sonra size dönüş yapıp bu konu hakkında resmi bilgileri bildiriyor. Türkiye’nin tüm illerinden günün istediğiniz saatinde ücretsiz marka sorgulama talebinden yararlanıp firmamızdan bu konuda danışmanlık ve destek hizmeti alabilirsiniz. Marka isminiz daha önce başka bir firma tarafından kullanılmamışsa hemen marka tescil işlemi için gerekli belgeleri hazırlayıp sizin adınıza bu izni alabiliriz.

Marka ismi ve logosu bir firmanın veya ürünün aynı zamanda en kolay ve sürekli reklamını yapar. Bu yüzden bu konuda yapılan grafik çalışmaları ve isim oluşturmanın da ciddi şekilde ele alınması gerekir. Bizimle online iletişime geçin bu konuda da size profesyonel ve teknik hizmet sunan personellerimizle markanız için en doğru çalışmayı yapalım. Markanızın Türk pazarlarında tam anlamıyla size ait olan bir isimle ve sizin marka değerinizi artıracak bir logo ile piyasalarda dolaşması hızlı ve güçlü rekabet ortamında fark yaratmanıza neden olacaktır. Bir ürün belki de üretilmeden önce reklamına önem verilir. Ne kadar şık ve kaliteli bir reklam olursa geniş kitlelere ulaşmakta o kadar kolay olacaktır. O halde marka sorgulatma işlemini bir an önce yaptırın ve bu ticaret piyasalarında bir an önce yerinizi alın.