Hakkımızda

Öz Danışmanlık Hizmetleri

Firmamız 1992 yılından bu yana ithalat, ihracat ve üretimde firmaların veya şahısların ihtiyacı olan İSO kalite belgeleri ve hizmet yeterlilik belgeleri konusunda danışmanlık hizmetleri veriyor. Sektörde uzun yıllara varan tecrübemiz ve bu konuda yeterli teknik donanım ve eğitimli personellerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine gerçek ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Girişimcilerin teşvik destekleri ve yasal hizmet izinleri, üretim ve ithalat yapacak tüm firmaların resmi başvuru işlemleri firmamız tarafından kişiye ve kuruma özel çözüm önerileri ile yapılmaktadır.
Ürettiğiniz mal için garanti belgesi işlemleri, uluslararası standartlarda üretim yapıldığını gösteren TSE belgesi, malların uluslararası piyasalarda serbest dolaşımını sağlayan CE belgesi ve gümrük belgelendirme işlemleri dahil olmak üzere işletmeniz için gereken tüm yasal belgelerin başvuru, takip ve sonrasındaki servis işlemleri de firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet seçenekleri arasında yer alıyor. Bu konuda sistematik olarak işleyen bir hizmet ağı oluşturduk ve ilgili bakanlık ve gümrüklerde onay bekleyen tüm işlemlerinizin takibini bu şekilde gerçekleştiriyoruz.
Öz danışmanlık saygın bir danışmanlık firmasıdır ve bu yönüyle sektörde sürekli büyüyüp geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Personellerimizle merkez arasındaki iletişim için oluşturduğumuz GSM ve telsiz bağlantıları işlemlerin son aşamasında bile eksiksiz ve sorunsuz bir işlem için tercih ettiğimiz yöntemdir. Ayrıca gümrük izinleri için EDI bağlantı sistemi ile hizmet veriyoruz. Bizimle haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz.