Hizmetlerimiz

Garanti Belgesi

Garanti Belgelerinin nasıl alınacağı, garanti belgeleri ile ilgili yasalar, muafiyet işlemleri, satış sonrası hizmet ve hizmet yeterlilik belgelerinin başvuruları.
detaylı bilgi »

Marka & Patent

Ürünlerinizde ve hizmetlerinizde kullanacaginiz marka firmanizi, çizginizi, kalitenizi temsil etmektedir.
detaylı bilgi »

Kalite ve Yönetim

Ürünlerinizde ve hizmetlerinizde kullanacaginiz marka firmanizi, çizginizi, kalitenizi temsil etmektedir.
detaylı bilgi »

Devlet Destekleri

Hariçte işleme belgesi, dahilde işleme belgesi, yatırım teşvik belgesi, dış ticaret müsteşarlık destekleri ve KOSGEB destekleri gibi konularda size hizmet verebiliyoruz.
detaylı bilgi »

TSE Belgeleri

Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten belgedir.
detaylı bilgi »

CE İşareti

CE İşareti, malların serbest dolaşımını sağlamak için geliştirilen bir Uygunluk Değerlendirme ve İşaretleme Sistemidir. CE İşareti, Avrupa’ya Uygunluk anlamına gelmektedir.
detaylı bilgi »

 

Diğer Hizmetlerimiz

İthal lisansı ve gözetim belgeleri, barkodlar, gümrükleme ve taşımacılık gibi bir çok farklı konuda da hizmet vermekteyiz.
detaylı bilgi »

Vekaletname

Vekaletname örneğini görmek için için tıklayınız.
detaylı bilgi »

 

 

 

 

İşletmeniz İçin Gerekli İzin Belgeleri

Ülkemizde çalışma ortamlarını iyileştirmek, tüketici haklarını koruma altına almak ve firmaların kaliteli üretim yaparak geniş pazarlara ulaşması için İSO Kalite yönetmelikleri oluşturulmuştur. İş sağlığı ve güvenliği için istenen belgenin hazırlanması ile iş yerlerinde çalışanların hakları güvence altına alınırken firmanın güvenilir bir ortamda yasal zeminde hizmet vermesi artı puan ve geniş müşteri portföyü olarak dönüş yapmaktadır. Garanti belgesi de İSO kalite belgeleri arasında yer alır ve firmanın tüketiciye malları garanti kapsamında satmasını amaçlar. CE belgesi firmanın mallarını uluslararası platformda serbest dolaştırması için istenen belgedir.

Marka tescil işlemleri, tescil sonrası işlemler, uluslararası tescil işlemleri ve kalite yönetim belgeleri farklı firmaların yönetmeliğe göre hazırlayıp gerekli bakanlıklara sunması gereken belgelerdir. Ülkemizde son yıllarda üzerinde ciddi çalışmalar yapılarak uluslararası standartlarda hazırlanan bu yönetmelik imalat, ,ithalat, ihracat ve servis hizmeti veren tüm firmaları kapsamaktadır. Firmanızın hangi belgeleri alarak üretim veya ithalat yapacağı konusunda gerekli bilginiz ve bu işlemlerle uğraşacak zamanınız yoksa sizin adınıza tüm bu işlem ve başvuruları yapıp izin belgelerinizi kısa sürede onaylatacak firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Rekabet ortamında işletmelerin oyalanmaya vakitleri yoktur. Ticarette zaman çok önemlidir ve işletmeler güçlenmek için birbirlerinden çok zamanla yarışmaktadır. İşletmenizin hemen geniş müşteri kitlesine ulaşması ve kazanç sağlaması için sizin adınıza tüm yasal başvuru ve izinler firmamız tarafından takip edilir.